O firmie

Założona w 1983r firma STANLEY z Rawy Mazowieckiej szybko stała się cenioną marką oferującą modną odzież jeansową.

Dziś dzięki 40-letniemu doświadczeniu w branży firma może pochwalić się wysoką pozycją na rynku jako jeden z wiodących producentów odzieży jeans w Polsce.

Profesjonalne wyczucie sprawia, że doskonale orientujemy się w potrzebach nawet najbardziej wymagających klientów, oferując produkty wykonane z najwyższej jakości tkanin i dodatków.

Pojawiające się w coraz szerszym gronie użytkowników wyroby firmy STANLEY sprawiają, że ilość odbiorców systematycznie rośnie.

Od samego początku moda męska jeans wiernie towarzyszy wyrobom firmy STANLEY.

Dysponując własnym zakładem uszlachetniania tkanin i nowoczesnym parkiem maszynowym oferujemy wysokiej jakości wyroby w umiarkowanych cenach.

Dodatkowym atutem jest położenie w centralnej Polsce przy drodze Warszawa – Katowice pozwalające w łatwy sposób do niej dotrzeć z dowolnego miejsca w kraju. 

W 2004 roku firma STANLEY otrzymała przynależność do "GAZEL BIZNESU" - elitarnego grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY, a w roku 2008 ZŁOTEJ STATUETKI PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.